На Житомирщині судитимуть спритника, в якого вилучили майже 500 л фальсифікованого алкоголю. ФОТО | Кримінал

Дільничні офіцери поліції Новоград-Волинського райвідділу поліції викрили чоловіка у незаконному продажі спиртного.

Звягельчанин організував «підприємницьку діяльність» у власному гаражі. Поліцейські задокументували усі обставини. Алкоголю вилучили, за цінами «чорного ринку», на понад 56 тисяч гривень.

На території міста і району правоохоронці постійно проводять рейди, спрямовані на недопущення незаконного обігу алкогольних напоїв та тютюнових виробів, зокрема тих, на яких немає марок акцизного збору.

Нещодавно дільничні офіцери отримали інформацію про те, що 63-річний житель райцентру здійснює продаж горілчаних виробів без марок акцизного податку. Під час подальшої перевірки інформація підтвердилась. Правоохоронці виявили, що звягельчанин продавав спиртне із власного гаража або автомобіля. Всього поліцейські вилучили 460,5 літрів спиртного.

Відтак щодо чоловіка правоохоронці Новоград-Волинського райвідділу склали адміністративні протоколи. Нині матеріали скеровано до суду.

Нагадаємо, відповідно до чинного законодавства порушення правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями та тютюновими виробами карається накладенням штрафу від 200 до 600 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією предметів торгівлі та виручки, одержаної від продажу предметів торгівлі.

За матеріалами поліції Житомирської області

Источник