На Житомирщині підозрювані у вбивстві 12-річного хлопчика перебувають під вартою | Криминал

17.04.2022 05:30

Під час досудового розслідування встановлено, що 7 березня близько 15:00 години у м. Радомишлі у межах території приватного домогосподарства була відкрита стрільба з вогнепальної зброї. У результаті смертельне поранення отримав 12-річний хлопчик. Також був поранений його товариш, якого доставили до лікарні. Наразі його життю нічого не загрожує.

На місці події працювала слідчо-оперативна група Радомишльського відділення поліції. Серед інших першочергових заходів, правоохоронці провели огляд, зібрали свідчення місцевих мешканців, а також затримали двох осіб та вилучили у них зброю. Було призначено низку експертних досліджень, у тому числі причин смерті дитини, стану затриманих та балістичну.

За результатами медичного освідування, в обох чоловіків, яким 27 та 48 років, відсутні показники наявності алкоголю чи наркотичних засобів в організмі. Встановлюються інші обставини кримінального діяння, а також підстави володіння та застосування зброї підозрюваними.

Досудове розслідування здійснює Слідче управління ГУНП в області під процесуальним керівництвом Житомирської спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Центрального регіону.

Чоловікам оголошено про підозру.

Нині обоє перебувають під вартою в слідчому ізоляторі. Онлайн твердження окремих джерел дезінформації щодо упередженості розслідування є безпідставними і оцінюються як спроба дискредитувати органи державної влади.

За матеріалами поліції Житомирської області

Источник