На Житомирщині наркоплантатор за багатий врожай отримав не гроші, а роки позбавлення волі | Кримінал

За публічного обвинувачення прокурорів Бердичівської окружної прокуратури місцевого жителя визнано винним у незаконному виробництві, виготовленні, зберіганні з метою збуту в особливо великих розмірах наркотичних  засобів. Вироком суду йому призначене покарання у вигляді 7 років позбавлення волі.

Прокурори у суді довели, що злочин у сфері обігу наркотичних засобів скоїв раніше судимий 27-річний житель Бердичівського району.

Так, «наркофермер», вибравши на околиці села, поблизу лісосмуги, непомітне місце, засіяв значну ділянку землі коноплями та виростив, дбайливо доглядаючи, нарковмісні рослини. Потім зібрав «урожай», помістив у спеціально обладнане приміщення, розташоване поблизу плантації, у лісосмузі, висушив та подрібнив рослини конопель з метою збуту.

За результатами експертизи, обвинуваченим виготовлено 245 кг наркотичного засобу, який він збирався реалізувати наркозалежним особам.

Свою вину ділок не визнав, намагаючись переконати, що майже чверть тонни наркозасобу планував спожити сам, використавши для власних потреб.

Проте прокурори надали незаперечні докази, на підставі яких суд виніс реальне покарання.

Источник