На Дніпропетровщині росіяни обстріляли евакуаційний човен, серед загиблих дитина, — О.Вілкул | Криминал

08.04.2022 09:15

Російські окупанти на березі Каховського водосховища розстріляли «градами» човен для евакуації людей з окупованої частини Херсонської області, внаслідок чого загинули троє мирних жителів, серед яких – 13-річна дитина, повідомив голова військової адміністрації Кривого Рогу Олександр Вілкул. Про це пише Інтерфакс-Україна.

«Сьогодні (7 квітня – ІФ), приблизно о 10 ранку, орки на березі Каховського водосховища біля бази відпочинку «Світанок» у Мар’янському Криворізькому районі розстріляли човен, який плив з боку Первомаївки Херсонської області для того, щоб евакуювати людей з окупованої частини Херсонської області Розстріляли на воді «градами». На відстані 70-ти метрів від берега. У човні було 14 людей. Троє діток і 11 дорослих. Двоє дорослих чоловіків і жінка загинули відразу. Дитина 13-ти років померла трохи пізніше. Семеро людей у лікарні і двоє зникли безвісти. Це був сьомий рейс цього човна. Покидьки! Добре знали, що там мирні люди. Але розстріляли їх ракетами. Просто за те, що вони хотіли вижити», – сказав він у своєму відеозверненні.

Водночас він поінформував, що при відновленні мирного життя в одному зі звільнених сіл Херсонської області (на інгулецькому напрямку) було встановлено факти згвалтування 16-річної вагітної дівчини та 78-річної бабусі.

Источник