На Чернігівщині прокуратура домоглася жорсткішого покарання для винувантця смертельної ДТП | Криминал

09.06.2022 14:00

Чернігівським апеляційним судом підтримано позицію прокурора Чернігівської обласної прокуратури щодо незаконності вироку Чернігівського районного суду області, який було ухвалено 06.12.2021. Вказаним вироком мешканця міста Мена засуджено до 5 років 6 місяців позбавлення волі за вчинення дорожньо-транспортної пригоди, у якій загинули дві особи та одна отримала тяжкі тілесні ушкодження.

Нагадаємо, 19 грудня 2018 року на автодорозі «Чернігів-Мена-Сосниця-Грем’яч» засуджений проявив неуважність та неправильно оцінив дорожню обстановку, у результаті чого виїхав на смугу зустрічного руху, де здійснив зіткнення з автомобілем, водій та пасажир якого загинули на місці події. Ще одна пасажирка отримала тілесні ушкодження.

У зв’язку з невідповідністю призначеного судом покарання ступеню тяжкості кримінального правопорушення та особі обвинуваченого, прокурором у кримінальному провадженні оскаржено вказане рішення суду в апеляційному порядку та доведено в апеляційній інстанції несправедливість призначеного покарання.

Відтак, вироком Чернігівського апеляційного суду від 07.06.2022 апеляційну скаргу прокурора задоволено та засуджено водія до 8 років позбавлення волі.

Вирок набрав законної сили.

За матеріалами Чернігівської обласної прокуратури

Источник