На Буковині судитимуть міжрегіональну банду дилерів, які збували наркотики на мільйони гривень. ФОТО | Кримінал

Чернівецька обласна прокуратура передала до суду обвинувальний акт стосовно організатора та чотирьох учасників злочинного угруповання, за фактом незаконного придбання, зберігання з метою збуту та збуту психотропних речовин та наркотичних засобів.

За даними слідства, 20-річний житель Чернівецької області створив та очолив злочинну групу до складу якої залучив ще 4 осіб – жителів Буковини та Хмельниччини. Угруповання налагодило схему одержання прибутку від збуту наркотиків та психотропних речовин. Кожен відповідав за свій напрямок роботи: постачання товару, його розповсюдження та відправка. Замовлення особи приймали через створений інтернет-магазин у  месенджері «Telegram». Розповсюджували наркотики шляхом так званих «закладок», поштовими відправленнями від різних осіб, а також користувалися послугами таксі – передавали ніби то гуманітарну допомогу переселенцям. Кошти від неправомірної діяльності вони одержували на банківський рахунок.

Під час санкціонованих обшуків, за місцем проживання осіб виявлено та вилучено понад 380 розфасованих пакетиків з марихуаною, амфетаміном та ЛСД;  галюциногенні гриби, понад 1 кг амфетаміну, 500 грамів метамфетаміну та 1 кг марихуани, а також фасувальне приладдя та електронні ваги.

Загальна вартість вилученої наркотичної продукції становить понад 2 млн грн.

За матеріалами Чернівецької обласної прокуратури

Источник