На Буковині чоловік піде під суд за систематичне домашнє насильство, — поліція | Кримінал

Слідчі поліції довели причетність чоловіка до психологічного насильства над близькою родичкою. За такі дії чинним законодавством передбачене покарання у вигляді позбавлення волі на строк до двох років.

Під час досудового розслідування співробітники поліції встановили, що раніше судимий 42-річний житель Карапачівської територіальної громади з червня місяця 2020 року перебував на превентивному обліку Національної поліції за категорією «сімейний кривдник».

Поліцейські з’ясували, що чоловік упродовж тривалого часу ображав свою матір нецензурною лайкою та погрожував їй фізичною розправою. Працівники поліції реагували на кожне повідомлення від жінки, складали протоколи про адміністративне правопорушення на кривдника та проводили з ним профілактично-роз’яснювальну роботу про неприпустимість таких дій.

Зокрема, Глибоцький районний суд неодноразово визнавав правопорушника винним у вчиненні адміністративних правопорушень та призначав стягнення у вигляді 60 годин громадських робіт.

Однак чоловік продовжував чинити психологічне насильство відносно своєї матері, яке відповідно до висновку судово-психіатричної експертизи, призвело до погіршення якості життя жінки, втрати енергійності та  фізичного дискомфорту. 

Слідчі поліції зібрали достатньо доказів систематичності вчинення таких насильницьких дій та довели причетність кривдника до вчинення кримінального правопорушення.

Наразі правоохоронці скерували матеріали кримінального провадження з обвинувальним актом до суду.

За матеріалами поліції Чернівецької області

Источник