Люди на війні: поки колишній шеф-кухар Антон захищає країну, дружину та сина | Криминал

10.04.2022 18:00

Антон, як і багато інших українців, був мобілізований в 30 окрему механізовану бригаду ім. князя Костянтина Острозького / 30 окрема механізована бригада ім. князя Костянтина Острозького Досвіду воювати йому вистачає, адже чоловік уже боронив українську землю від рашистів в складі бригади.

До повномасштабного вторгнення працював шеф-кухарем у одному зі столичних закладів. Нищити окупантів вирішив у тій бригаді, де залишилися його побратими. Каже, в його підрозділі служать досвідчені, професійні і впевнені у своїх силах воїни.

— Хто, якщо не ми? Коли до тебе в дім приходять без прохання, то треба небажаних гостей гнати. Їх просили відійти. Якщо не почули нас, то тепер нехай їдуть додому, але в іншій формі. Подивіться на родину, дітей, батьків. Що з ними може статися, якщо ми лишимося осторонь сьогодні? Там, куди приходить «рускій мір», завжди приходить горе та розпач. Вже скільки дітей, жінок та ні в чому невинних людей постраждало та було закатовано рашистами, куди вони нібито прийшли визволяти «рускоязичних украінцев». Ми не повинні допустити цього і надалі. Якщо ти не захистиш свій дім, то за тебе це не зробить ніхто! Досить відсиджуватися! — закликає воїн.

Антону 38 років. Удома на нього чекає дружина та синочок.

— Я захищаю свою сім’ю, свою Батьківщину, щоб назавжди вигнати окупанта з української землі.

Оперативне командування «Північ»

Источник