Люди на війні: брати Іван та Ігор з першого дня війни боронять Україну | Криминал

09.04.2022 10:00

Двоє братів Іван та Ігор із самого ранку 24 лютого вже були у терцентрі комплектування. Кажуть, нічого дивного, так вчинили і більшість друзів. А от третій брат трохи спізнився — «ваканти» у бойовій 30 окрема механізована бригада ім. князя Костянтина Острозького за кілька годин вже скінчились, тож пішов до тероборони.

Брати розповідають, що серед рідних усі — патріоти. Якщо підрахувати тих, хто зараз служить, набереться до десятка родичів. Могли б створити ціле відділення!

– Це я вже вп’яте на війні, – розповідає Іван. – Зараз – гранатометник. До цього служив і кулеметником, і водієм-механіком. Контракт у мене закінчився 17 лютого. Ну, думаю, відпочину трохи. Не встиг приїхати додому, як москалі знову «наламали» всі плани! Відпочину, мабуть, вже після перемоги.

Ігор теж мав бойовий досвід до повномасштабної війни. Служив із 2016-го року майже без перерв. Новий епізод війни застав, як і брата, коли вирішив взяти паузу у військовій службі.

– Я відслужив трирічний контракт. Тричі був на передовій. Обіймав посади кулеметника, навідника БМП-1. Здавалося б, бойового досвіду вистачає, та відбивати атаку ворога під обстрілами «Смерчів» вперше довелося тільки зараз. Що сказати, моторошне явище, але ми вистояли і дали «прикурити» загарбникам.

Єдині, кому бойовий кураж братів не надто до вподоби – це жіноча половина родини. Як і більшість українських жінок, просять хлопців бути обережними, пишаються і водночас хвилюються за своїх захисників та чекають додому з перемогою!

Оперативне командування «Північ»

Источник