Інженерна сантехніка є базою вашого ремонту та запорукою його довговічності. Все, що заховане у стіні, мусить бути надійним. Це стосується труб, дренажних каналів, зливних трапів та інсталяцій. Якщо ви маєте обмежений бюджет, закладайте більшу його частину на приховані комунікації. Заощадивши один раз, через 3-5 років вам доведеться демонтувати плитку та міняти елементи прихованого монтажу.
Якщо ви плануєте встановлювати інсталяцію з підвісним унітазом, розподіліть бюджет так, щоб 60-70% коштів пішли на інсталяцію від надійного виробника, а решта — на унітаз. Можливо, вам доведеться обрати чашу дещо простішої форми зі стандартною зливною панеллю. Проте, замінити унітаз значно простіше та дешевше, ніж вмонтовану систему кріплення.
Яким виробникам можна довіряти?
Монтажні рами для підвісної сантехніки виготовляють багато європейських брендів та компаній зі Східної Азії. Ми назвемо 4 компанії, які вважаються найнадійнішими на європейському ринку: TECE, Geberit, Grohe, Viega. Переглянути їх інсталяції можна на сайті https://www.santechshara.ua/santehnika/instalyatsii/ магазину Сантехшара. Ці компанії мають сервісні центри в багатьох містах України та дають гарантію мінімум 10 років на монтажні елементи. Тому ви можете обрати раму будь-кого із них, орієнтуючись на вартість, розмір чи дизайн зливних панелей.
У кого з виробників більша колекція зливних панелей?
- Бренд TECE пропонує понад 300 панелей з різним покриттям. Є металеві та скляні моделі різних кольорів. Головною перевагою є універсальність кнопок — їх можна встановити на будь-яку раму цього бренду.
- Geberit має ще більшу лінійку зливних панелей, але вони поділені на 3 серії. Бюджетна колекція Delta — це декілька механічних кнопок білого кольору, або хром з матовим чи глянцевим покриттям. Лінійка Omega має більше варіантів механічних та пневматичних кнопок різного дизайну. Флагманською є колекція Sigma і вона дивує різноманіттям покриттів: скло, дерево, натуральний камінь, шкіра чи будь-який матеріал за бажанням клієнта.
- Grohe пропонує найменший вибір панелей. В українських магазинах ви знайдете квадратні чи круглі кнопки з хромованим покриттям. Але вони матимуть пневматичну систему спуску.
Більшість покупців обирають виробника інсталяції, порівнюючи колекції кнопок змиву. Це здається нісенітницею, але має логічне обґрунтування. Кнопка — це єдине, що лишається над плиткою та стає частиною інтер’єру. Тому важливо, щоб її зовнішній вигляд подобався користувачам, а механізм був зручним та довговічним. Зливні панелі не є універсальними, а встановлюються лише до рам певного виробника. Ми вже з’ясували, що у деяких компаній кнопки пасують лише до певної лінійки рам. Тому дизайнери радять спершу обирати зливну панель, а потім вже раму, яка до неї підходить.
Прокомментируйте