Як обрати чоловічі парфуми

Одні чоловіки пахнуть тільки гелем для душу, інші завершують свій образ та використовують парфуми. Саме вони підкреслюють особистість та характер.

Недостатньо зайти в перший ліпший магазин та купити пляшечку якоїсь парфумованої води. Необхідно, щоб саме вони доповнювали стиль та розкривали особистість.

Сьогодні дуже великий вибір парфумів: від перевірених брендів (наприклад, Yves Rocher) до нових ноунеймів.

Які бувають типи ароматів

Чоловічі парфуми дещо відрізняються від жіночих, вони мають свої базові типи ароматів. Серед них виділяють:

  • Деревні – це вибір більшості чоловіків, адже вони мають теплий і землистий аромат. Хоча такі парфуми можуть кардинально відрізнятися один від одного. Наприклад, різні співвідношення ноток моху, кедру, пачулів та багато інших.
  • Свіжі – дарують відчуття наче щойно після душу. Особливою популярністю користуються запахи цитруса, океанського бризу чи щойно скошеної трави.
  • Східні – пряні та важко сприймаються деякими людьми, тому ними користуються далеко не всі. Це нотки ванілі, мускусу та багатьох інших спецій.

Не потрібно купувати парфуми наспіх. Якщо не знаєте, які будуть пасувати найкраще, можна придбати декілька пробників чи тестерів. Не бійтеся пробувати щось нове та експериментувати. Адже саме таким чином зможете знайти свій неповторний аромат.

Як обрати свій аромат

Звісно, що найкращим способом буде перевіряти всі парфуми особисто. Якщо не визначились з ароматом, краще відвідати парфумерний магазин, а не замовляти в інтернеті.

Передусім потрібно визначитися з типом аромату. Потім із фаворитів потрібно бризнути на зап’ястя та зачекати, поки вони висохнуть. Понюхати зап’ястя по черзі та визначитися, який з ароматів подобається більше. Якщо жоден із варіантів не сподобався, необхідно понюхати каву та повторити з іншими ароматами.

Аромат змінюється протягом часу та розкривається поступово. Верхні нотки розкриваються одразу. Середні ноти протягом декількох годин, потім через деякий час «вступають в гру» нижні ноти.

Також варто орієнтуватися на сезон. На теплу пору року краще придбати легкі аромати, а глибокі та теплі ноти – для холодної пори.

Якщо уже визначились з ароматом, але вагаєтесь, тоді почитайте відгуки про нього. Це допоможе дізнатись, як аромат сприймається іншими, чи виправдає він ваші очікування та підкреслить індивідуальний стиль.