Ізмаїл планує модернізувати кисневу станцію Одеської обласної лікарні, аби з’явилася можливість оперативно ділитися киснем з іншими лікарнями півдня Одеської області.
В лікувальних закладах півдня Одеської області заправка балонів киснем відбувається в обласному центрі. Це потребує тривалого часу, а у випадку негоди і зовсім стає неможливим. Як повідомив начальник Ізмаїльської районної військової адміністрації Родіон Абашев, наразі проводиться відповідна робота для вирішення даного питання шляхом модернізації кисневої станції, яка розташована в місті Ізмаїл на території Дунайської обласної лікарні.
Станція, яка призначена для безперебійного централізованого постачання кисню з розведенням по лікарні на 188 кисневих точок, складається з двох блоків потужністю 150 літрів кисню на хвилину та 750 літрів кисню на хвилину.
З метою енергозбереження кожний блок може працювати окремо в залежності від кількості пацієнтів у закладі. При мінімальному завантаженні лікарні працює блок на 150 л/хв або на 750 л/хв, при максимальному блоки працюють одночасно з потужністю 900 л/хв. Цього достатньо, щоб забезпечити потребу у кисні всіх пацієнтів лікарні.
— У станції є технічні можливості для забезпечення виробництва кисню медичного та заправки балонів з потужністю 30 балонів на добу. Після модернізації кисневої станції це дасть змогу забезпечити медичним киснем медичні заклади південних регіонів Одеської області, а також станції швидкої допомоги, розповів очільник Ізмаїльської РВА.
Як стало відомо, вже наявна комерційна пропозиція на модернізацію станції від товариства, яке виконувало роботи з поставки і монтажу кисневого обладнання в медичному закладі, а сьогодні проводить технічний супровід кисневого обладнання.
Нагадаємо, що очільник Одеської облдержадміністрації Олег Кіпер під час одного з візитів до міста Ізмаїл, зазначив, що забезпечення якісної та доступної медицини на Одещині — один із основних напрямків роботи. І забезпечення киснем закладів охорони здоровʼя не є виключенням.
Прокомментируйте