Ексзаступника Міністра оборони підозрюють у недоукомплектуванні засобами захисту підрозділів ЗСУ на мільярд гривень | Кримінал

За процесуального керівництва прокурорів Офісу Генерального прокурора повідомлено про підозру колишньому заступнику Міністра оборони України за фактом перешкоджання законній діяльності ЗСУ та інших військових формувань в особливий період.

За даними слідства, підозрюваний лобіював укладення договорів про постачання продуктів для військових за завищеними цінами, закупівель бронежилетів, касок, одягу та інших речей для потреб ЗСУ низької якості. Всі ці договори укладалися за повною передплатою.

Підозрюваний змушував підлеглих приймати неякісну продукцію на військові склади. Також організовувалися повторні проведення випробувань бронепластин, які не витримали первинних випробувань. Експосадовець ігнорував звернення Командування Сил логістики ЗСУ про необхідність забезпечення належного контролю за якістю продукції.

Внаслідок його незаконних дій окремі підрозділи Збройних Сил України не були укомплектовані засобами індивідуального захисту на суму понад мільярд гривень.

Наразі тривають обшуки, вилучено готівку та інші речі, які є доказами незаконної діяльності.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюється слідчими ДБР.

За матеріалами Офісу Генерального прокурора України

Источник