Ексдиректор Могилів-Подільського лісгоспу підозрюється у незаконній вирубці на 50 млн гр | Кримінал

За процесуального керівництва Спеціалізованої екологічної прокуратури Вінницької обласної прокуратури повідомлено про підозру колишньому директору ДП «Могилів-Подільське лісове господарство» у перевищенні службових повноважень, що спричинило тяжкі наслідки.

За даними слідства, у 2020 році, посадовець всупереч вимогам чинного законодавства надав дозволи на проведення незаконних рубок дерев у лісах Вінниччини, внаслідок чого було незаконно зрізано понад 7 тис. дерев різних порід на площі 14 га

Протиправну діяльність підозрюваний здійснював спільно з виконувачем  обов’язків першого заступника начальника Вінницького обласного управління лісового та мисливського господарства, який також є підозрюваним у кримінальному провадженні.

Слідством задокументовано 5 епізодів протиправної діяльності посадовців, яка спричинила шкоду державним інтересам у сфері охорони, відтворення, сталого і раціонального використання лісових ресурсів та суспільним інтересам на суму близько 50 млн грн.

За вчинення інкримінованого злочину передбачене покарання у виді позбавлення волі на строк від 7 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

За матеріалами Вінницької обласної прокуратури

Источник