Спортивний Ізмаїл: у вихідні та святкові дні в місті відбулася низка змагань

Протягом днів святкування державних свят – Дня прапора та Дня Незалежності – в Ізмаїлі відбулася низка спортивних змагань із гандболу, волейболу та боротьби.

23 серпня у Палаці спорту відбувся Відкритий турнір з гандболу «Кубок Дунаю» серед юнаків та дівчат 2012 року народження та молодше, 24 серпня на трьох майданчиках відшумів турнір з волейболу пам'яті ізмаїльських волейболістів, а 25-го на площі біля Діорами юні борці розіграли Кубок Бессарабії.

На турнірі з гандболу «Кубок Дунаю» серед юнаків перше місце посіла команда ГК «Ізмаїл», друге – ГК «Кубей», серед дівчат перше місце посіла команда «Татарбунари», друге та третє – команди з Кубею.

У волейболістів змагання відбулись за трьома категоріями, тож серед ветеранів (40+) третє місце посіла команда ВК «Fest», на другому – ВК «Фанат», а перше посіла команда ВК «Сигнал». Серед молоді третє місце посіла команда ВК «Бессарабія», друге – ВК «Фанат», перше – ВК «Авангард». У жінок третє місце посіла команда ВК «Фанат», друге – ВК «Бессарабія», перше – ВК «Другарі». Поза конкурсом зустрілись команди учнів «Авангард» і «Фанат» (3:0).

На площі біля Діорами юні борці змагалися за Кубок Бессарабії. Там кожен двобій визначав переможця.

На всіх змаганнях спортсменів вітали заступник Ізмаїльського міського голови Сергій Лузанов та очільниця відділу фізичної культури та спорту Ізмаїльської міської ради Тетяна Морій, які підкреслили вдячність Силам оборони країни за те, що особливо підростаюче покоління має змогу займатися спортом попри те, що ворог прагне відібрати в українських дітей дитинство. Саме завдяки мужності наших воїнів стають можливими, зокрема, і такі змагання, які відбулися в Ізмаїлі протягом цих вихідних та святкових днів.