Маловідомі факти про презервативи, які вас здивують

Презерватив – найпоширеніший бар’єрний контрацептив, що зберігає в собі багато таємниць. Більшість з тих, хто використовує його регулярно, не знає з чого виготовлено їх бар’єрний засіб, як правильно підібрати кондом і який з них є найнадійнішим засобом контрацепції. Відкриваємо секрети і дізнаємося цікаві факти про презервативи та з’ясовуємо, як вибрати презерватив.

Розміри презервативів: що потрібно знати

Так, розмір має значення. Презервативи (про їх різновиди дізнайтеся тут – https://talla.ua/ua/prezervativy/), як і люди, не бувають однаковими. Знайти підходящий розмір презервативу важливо для вашого комфорту при використанні. Крім того, від цього залежить і ваша безпека.

Якщо ви купите занадто маленький презерватив, це може спричинити дискомфорт і навіть біль. Крім того, такий презерватив із більшою ймовірністю порветься. Також не буде місця для зберігання сперми наприкінці презервативу – у цьому випадку сперма може проникнути з боків і витекти. Якщо ви купите занадто великий презерватив, він може зісковзнути з пеніса і залишитися всередині піхви.

презервативи

Як правильно підібрати розмір презервативу

Який вибрати презерватив для комфортного и безпечного сексу? Виробники презервативів пропонують кондоми з різними розмірами, щоб задовольнити потреби більшості користувачів. Термін «розміри» відноситься до довжини і ширини презервативу. Важливо знати, що розміри презервативів можуть змінюватись в залежності від бренду, тому, можливо, вам доведеться спробувати кілька різних, щоб знайти підходящий. Ось приблизна класифікація розмірів презервативів:

  • S (маленький) – довжина: до 17 см та ширина: 44-52 мм.
  • M (середній) – довжина: 17-19 см та ширина: 52-56 мм.
  • L (великий) – довжина: 19-22 см та ширина: 56-65 мм.
  • XXL (дуже великий) – довжина: 19-23 см та ширина: 65-69 мм.

А теперь про те, як дізнатися розмір презерватива. Для цього треба виміряти пеніс: його довжину і ширину. Візьміть вимірювальну стрічку, коли пеніс знаходиться в ерегованому стані, і виміряйте довжину від основи до кінчика. Для вимірювання ширини акуратно оберніть вимірювальну стрічку навколо товстої частини пеніса.

Товщина презервативів: що ховається за цим показником

Товщина стінок кондомів залежить, перш за все, від матеріалу виготовлення. Вирізняють такі типи презервативів:

  • Звичайні. Мають товщину стінки 0,05-0,07 мм і підходять людям зі звичайною чутливістю.
  • Ультратонкі. Їх вибирають, якщо поріг чутливості досить високий. Вони мають стінку до 0,04 мм і навіть 0,01 мм.
  • Потовщені. Допомагають людям з підвищеною чутливістю, віддаляючи оргазм та продовжуючи статевий акт. Також використовуються для анальних контактів. Товщина стінки у них – до 0,09 мм.

Які презервативи кращі? Це можно дізнатися тільки шляхом експериментів.

Що робити, якщо презервативи часто рвуться

Насамперед, потрібно правильно підібрати розмір кондому. Крім цього, ми рекомендуємо протестувати презервативи з поліуретану, які надійніші, ніж латексні вироби.

Якщо кондом таки порвався, є два варіанти дій:

  • У першу ж добу слід звернутися до гінеколога. Він визначить, який метод екстреної контрацепції вам підійде. Можлива установка внутрішньоматкової спіралі, яка запобігатиме закріпленню заплідненої яйцеклітини в матці.
  • Необхідно прийняти препарати для екстреної контрацепції. Залежно від засобу, знадобиться одноразовий прийом препарату або прийом двох доз з паузою між ними не більше 12 годин.

Як підібрати презерватив для анального сексу: що потрібно знати

Анус значно менший за піхву, тому тертя при анальному сексі значно інтенсивніше, ніж при вагінальному. Такий посилений вплив на матеріал може призвести до розриву презервативу. Тому кондоми для анального сексу повинні відповідати, як мінімум, двом вимогам: бути надміцними і щільно прилягати до пеніса. Якщо ви хочете урізноманітнити своє сексуальне життя анальними насолодами, вибирайте презервативи з позначкою «ультрапрочні» (потовщені) або «для анального сексу».

Інтимна косметика та презервативи

Спільно з презервативами потрібно обережно використовувати будь-які косметичні засоби для інтимного життя. Як і у випадку з лубрикантами, потрібно уникати косметики на основі масла, яка може пошкодити матеріал. Винятком є ​​вироби з поліізопрену і поліуретану, які не руйнуються під дією масел. Тому перед застосуванням будь-якого засобу рекомендуємо ознайомитися з його складом.

Оральний секс і презервативи

Хоча оральний секс становить менший ризик зараження ВІЛ і деякими ІПСШ порівняно з вагінальним і анальним сексом, ризик все ж таки існує. Наприклад, герпес часто передається між геніталіями і ротом. Ризик передачі ВІЛ через оральний секс низький, але випадки зараження відомі. Оральний секс можна зробити безпечнішим, використовуючи латексний бар’єр. Для орального сексу з чоловіком рекомендується використовувати презерватив без змащувача. Для орального сексу з жінкою можна використовувати дентальну серветку (тонкий квадрат із латексу), або розрізаний презерватив без лубриканту.

Хороший секс – безпечний секс

Тільки дозволивши собі повністю розслабитися, ви можете розраховувати на секс, який ви згадуватимете і який захочеться повторити. Тому використовуйте презервативи, тим більше, що сучасні бар’єрні засоби дозволяють зберегти всю гаму відчуттів у обох партнерів, а отже, ви нічого не втрачаєте.