Букет квітів – це традиційний подарунок для кожної людини, котру потрібно привітати з днем народження чи будь-яким іншим святом. Але класичні букети вже багатьом доволі набридли. Флористи компанії Flowers.ua, розуміючи це, постійно створюють нові, оригінальні квіткові композиції, наприклад, такі як квіти в коробці. Ідея дарувати букети в капелюшних коробках спала на думку видатному драматургу Бернарду Шоу, і з того часу подібне рішення отримує все більше шанувальників. Отримати такий букет буде приємно кожному адресату. Замовлення квітів від https://flowers.ua/ua/odessa здійснюється буквально в пару кліків, а доставка працює по всій Україні та світу. Для вашої зручності завжди можна завантажити фірмовий безкоштовний додаток з Play Market та App Store.
Квіти коробки — що це таке?
Букет у коробці https://flowers.ua/ua/cvety_v_korobke є конструкцією на стійкій основі у вигляді картонного циліндра, прямокутника або куба. У XX столітті британці почали використовувати для пакування квітів саме коробки з-під капелюхів. Надалі упаковка модифікувалась і випускалася вже безпосередньо під квіти. Сьогодні подібна конструкція може бути представлена не тільки коробкою різної конфігурації, але і тубусом. Композиції в капелюшних коробках можуть містити не лише квіти. До них нерідко додають цукерки, шоколад, фрукти, флакони парфумів, ювелірні прикраси, невеликі м’які іграшки та листівки з побажаннями.
Яка конструкція букета у капелюшній коробці?
Класична капелюшна коробка виглядає як високий циліндр. Квіти до неї поміщають вертикально, стеблами вниз. Якщо потрібно сховати в композиції додатковий подарунок, можна підібрати коробку з потаємним відділенням. Рослини встромлені у спеціальну флористичну губку, розміщену на дні резервуара. Вона довго утримує вологу та не втрачає свою форму. Окрім води, вона просочена спеціальним розчином, який продовжує термін життя зрізаних квітів. Квіткова композиція може складатися з рослин одного або різних сортів. Квіти в коробці – це не лише оригінальний, а й практичний подарунок. Такий букет простоїть декілька тижнів. Коли пелюстки почнуть в’янути, акуратно обірвіть їх, щоб довше помилуватися свіжими бутонами. Коробку потім можна використовувати для зберігання прикрас та аксесуарів.
Як доглядати квіти в коробці?
Подібна композиція може поставити у скрутне становище, коли справа доходить до догляду за нею. Якщо квіти з традиційного букета просто дістають з обгортки та ставлять у вазу з водою, то що робити з цією конструкцією? Насправді догляд за букетом у капелюшній коробці доволі простий:
- Щодня насичуйте флористичну губку водою за допомогою лійки з тонким носиком або розпилювачем. Під час поливу намагайтеся не потрапляти на пелюстки. Воду краще брати очищену чи кип’ячену. Також до неї можна додавати магазинні препарати, що продовжують життя зрізаних квітів.
- Частіше оприскуйте зелень пульверизатором, не потрапляючи на картонну упаковку. Натомість можна просто протирати листя змоченою у воді мікрофіброю.
- Тримайте композицію в місці, куди не дістануться прямі промені сонця, і якомога далі від фруктів. Опалювальні прилади, що стоять поруч, також небажані.
- Коли рослини засохнуть, обережно дістаньте їх із губки. Губку можна викинути або, якщо є бажання, власноруч створити незвичайну квіткову композицію. Коробка теж у майбутньому може стати в пригоді.
Прокомментируйте